ІНВЕСТФОРУМ-2016. Концепцію агропарку презентують на Черкащині

14102572_1764272440520747_8131077499732345658_n (1)Національним центром інновацій у регіональному розвитку стане Черкаська область 22 вересня. Тут відбудеться II Міжнародний інвестиційний форум.

Нині Черкащина є пілотним регіоном реалізації перспективної моделі агроринку. Вона дозволяє перейти від сировинного експорту до високомаржинальної аграрно-індустріальної діяльності. Ще навесні підприємці спільно з обласною владою ініціювали створення першого в Україні аграрно-індустріального парку. Цей довгостроковий проект здатний стати новим драйвером розвитку національного АПК.

– Ми консультувались із нашими партнерами – Асоціацією індустріальних парків України і бізнес-спільнотою, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Урешті дійшли висновку, що для нас перспективним є створення саме агропарку. Велика сировинна база, кількість господарств, що працюють у цій сфері, – це все передумови для реалізації проекту. Концепцію цього агропарку ми якраз і представимо на форумі.

форум-2015_ткаченко_чеповийТакож на форумі презентують Агенцію регіонального розвитку. Вона залучатиме міжнародні гранти, супроводжуватиме розвиткові проекти, надаватиме допомогу інвесторам тощо.

– Спільно з командою голови ОДА ми напрацьовували ефективну та прозору модель Агенції регіонального розвитку, – каже президент «Української Бізнес Асоціації» Володимир Чеповий. – Нині зроблений системний крок до залучення європейських грошей в інфраструктурні проекти Черкаської області.

II Міжнародний інвестиційний форум стане логічним продовженням минулорічного. Як і тоді, співорганізаторами заходу стали «Українська Бізнес Асоціація» та Черкаська ОДА. На форум уже зареєструвалися представники понад 100 компаній – як українських, так і закордонних.

Автор статті