Інтернати Черкащини готові до роботи в осінньо-зимовий період

???????????????????????????????Про стан готовності інтернатних установ та стаціонарних відділень терцентрів області  до роботи в осінньо-зимовий період йшлося сьогодні на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

У системі соціального захисту населення області функціонує 14 інтернатних установ, у яких на державному утриманні перебуває 2 259 підопічних, а також 25 стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування, у яких мешкає 628 підопічних. Заклади готові до осінньо-зимового періоду. Зокрема, інтернатні установи області заготовили понад 290 тонн картоплі та майже 200 тонни овочів, що становить 100% від потреби.

−Наші підопічні добре забезпечені продуктами харчування власного виробництва, − зазначив заступник голови колегії Олег Шимчук, відкриваючи засідання колегії.− Забезпеченість молочною продукцією становить більше 140 %, м’ясом – майже 100%, овочами – 102%, хлібом – 83%.

Крім того, станом на 1 жовтня капітально відремонтовано та проведено поточні ремонти усіх 20 житлових корпусів соціальних закладів області, повністю відремонтовані також всі котельні. Також у соціальних установах постійно підтримують режим економного споживання енергоносіїв. Так, за дев’ять місяців поточного року їх споживання зменшилось у порівнянні з показниками минулого року, зокрема теплопостачання – на 22%, природного газу – на 16%.

Автор статті