Інспектори Держгеокадастру Черкащини протягом серпня нарахували майже 900 тисяч гривень шкоди за порушення земельного законодавства

original (1)Спеціалісти Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в серпні 2019 року здійснили 148 перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства. За результатами цієї роботи державні інспектори нарахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 893 147 грн, із яких на сьогодні порушники добровільно сплатили 431 тис. грн.

Усього за вісім місяців 2019 року здійснено 732 перевірки, за якими нараховано шкоду на загальну суму 5,4 млн грн, із них натепер добровільно сплачено 2,6 млн грн.

Також минулого місяця під час інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення державні інспектори Черкащини видали 86 приписів для усунення порушень земельного законодавства, склали 77 протоколів про адміністративні правопорушення та винесли 75 постанов про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на 15 980 грн.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

 

Автор статті