Інноваційний проект «Прозорий офіс» презентували соціальним установам Черкащини

???????????????????????????????Представникам соціальних установ Черкащини колеги з Вінниці презентували інноваційний проект «Прозорий офіс». Ідея його створення викликана нагальною необхідністю покращення якості адміністративних послуг та пошуком принципово нових підходів до вирішення питання оптимізації їх надання громадянам.

– Найголовніше – впровадження низки інформаційних та телекомунікаційних технологій, – ділиться враженнями заступник директора Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА – начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Олександр Павлюк, – що забезпечує керівництво міської ради та працівників «Прозорого офісу» оперативною інформацією, необхідною для прийняття рішень та власне процесу управління.

У роботі «Прозорого офісу» максимально застосовуються можливості сучасних інформаційних технологій – електронна система управління чергою, формування єдиних баз звернень, використання можливостей дистанційного доступу до інформації тощо. Проте унікальність цього проекту полягає не тільки в технічних, але й в організаційних рішеннях, адже «Прозорий офіс» покликаний створити максимально сприятливий для швидкого вирішення проблем громадян клімат, спростити процедури отримання необхідних документів, унеможливити будь-які корупційні дії з боку посадових осіб.

Впровадження таких «прозорих офісів» очікується у багатьох містах України, серед яких і Черкаси, подібні єдині офіси в нашій області вже діють в управліннях соціального захисту населення Придніпровського району та в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Автор статті