Індустріальний парк Черкащини включать до всеукраїнського реєстру

13090До реєстру індустріальних парків України внесуть перший в області ІП «Золотоноша». Сьогодні відповідне рішення ухвалила Міжвідомча комісія з підготовки рекомендацій щодо внесення індустріальних парків до всеукраїнського реєстру. Про результати засідання повідомив заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань.

За його словами, ухвалення цього рішення дає чимало переваг для подальшого запуску та функціонування індустріального парку в Золотоноші.

18485379_1901811416757136_725139590440892264_n– Закон про індустріальні парки дає преференції і пільги для операторів й учасників індустріальних парків, – говорить Ярослав Березань. – Зокрема, йдеться про пільги на завезення обладнання, більш лояльне оподаткування тощо. Аби мати можливість скористатися цими перевагами й треба було внести індустріальний парк «Золотоноша» до реєстру. Виконавши цей важливий крок, можемо починати безпосередню підготовчу роботу до запуску індустріального парку. Найближчим часом на його території, а це 40 гектарів, стартують роботи з облаштування необхідної інфраструктури та візьмемося за промоцію парку на всеукраїнському й міжнародному рівнях. Тим більше, вже зараз деякі іноземні компанії зацікавлені в тому, щоб розмістити тут свої виробничі потужності й таким чином запропонувати черкащанкам нові робочі місця.

Концепцію індустріальних парків в області презентували торік восени на ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі. З її розробленням допомагала Асоціація індустріальних парків України. Працюючи над індустріальним парком, послуговувалися досвідом Польщі й Туреччини у цьому питанні. На думку очільника області, створення індустріальних парків – це той шлях, який буде сильною стороною Черкащини в боротьбі за інвестора.

Автор статті