iGov-першопроходець уже є в Черкаській ОДА

igovНа Черкащині послугу у сфері зовнішньоекономічної діяльності вже можна отримати через портал iGov. Це полегшить роботу тутешнім суб’єктам господарювання. Про це на прес-конференції в понеділок повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Натепер структурні підрозділи адміністрації надають громадянам і суб’єктам господарювання 32 адмінпослуги. Електронізація держсервісів, переконаний очільник області, дозволить мінімізувати корупційні ризики.

– Де є контакт чиновника та громадянина, там завжди є спокуса корупції, – пояснює Юрій Ткаченко. – Тому ми реформуємо наші ЦНАПи, які мають стати повноцінною сервісною службою. Для цього, зокрема, переходимо на надання державних послуг онлайн. Усі ці заходи в комплексі дадуть потрібний результат. На сьогодні через iGov уже можна отримати послугу у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Найближчим часом плануємо запустити ще декілька послуг у цій сфері. А вже у другому кварталі цього року хочемо перевести ще з десяток адміністративних послуг, які надають наші структурки та інші органи виконавчої влади, в електронний вигляд.

Нагадаємо, над проектом «іGov» в Україні працюють понад півтори тисячі волонтерів. Перелік державних послуг, які можна отримати завдяки порталу, постійно зростає.

Автор статті