Хвала й шана тим, хто розбудовував рідний край

???????????????????????????????

Пенсіонерів, ветеранів із територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району з нагоди Дня людей похилого віку привітали представники обласної влади. Зокрема заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало, директор територіального центру Ірина Ляшенко.

– Від імені голови обласної адміністрації вітаю вас зі святом, – звернувся до присутніх Віталій Коваль, – за невтомну працю, професіоналізм та самовідданість, які ви демонстрували на підприємствах, організаціях, виробництвах. І хоч нині ми переживаємо важкі часи, але, мабуть, у час війни вам довелося тяжче. Тож нам варто рівнятись на вас, брати з вас приклад. А найголовніше – маємо будувати таку країну, в якій ви би почували себе затишно, захищено й могли би радіти за своїх дітей та онуків.

???????????????????????????????

Директор територіального центру Ірина Ляшенко розповіла, що цей захід організовано при підтримці спонсорів для 50 підопічних Центру. У цілому на обслуговуванні закладу перебуває близько 3 тисяч людей. У Центрі діє 3 відділення: відділення соціальної допомоги вдома, соціальні працівники якого обслуговують одиноких людей, у яких немає дітей взагалі; відділення соціально-побутової реабілітації (безкоштовні послуги масажиста, перукаря, швачок) та дитяче реабілітаційне відділення.

Цього дня для присутніх організували святковий обід, а також кожному вручили смачні подарунки від обласної влади та спонсорів.

Автор статті