Христинівщина з поремонтованими дорогами

БезымянныйВ області завершили плановий ямковий ремонт дороги Христинівка – Умань. Проінспектував якість проведених робіт на проблемному автошляху заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Місцеві жителі неодноразово перекривали дорогу Христинівка – Умань з вимогою відновити дорожнє покриття. Цього ж року вдалося провести якісний ямковий ремонт цієї місцевої дороги.

2– Стан доріг в Україні відомий кожному, – зазначив народний депутат по цьому округу Антон Яценко. – Однак, не зважаючи на складну ситуацію в країні, нам разом з Черкаською обласною адміністрацією вдалося вирішити питання ремонту дороги Христинівка – Умань. Будемо й надалі працювати, аби вирішити «дорожню» проблему в області. Сподіваюся, що цього року вдасться ще чимало зробити, оскільки за багато років ми вперше налагодили плідну співпрацю з облдержадміністрацією, зокрема Юрієм Ткаченком та його заступниками.

Заступник очільника області Сергій Овчаренко відзначив, що порівняно з попередніми роками нині область, мабуть, має один з найвищих темпів з виконання ямкового ремонту доріг місцевого значення.

1– Вже маємо результати проведеного ремонту, якість якого може перевірити кожен, – зазначив Сергій Овчаренко. – У подальшому плануємо не зменшувати заданий темп роботи, адже він у нас один із кращих серед областей. Зараз активно шукаємо підтримку серед нардепів, аби держава виділила ще коштів на поточний ремонт доріг. Відзначу, чимало областей отримали з держбюджету на це значно більше коштів, ніж наша. Від імені обласної влади хочу висловити подяку усім народним депутатам, зокрема й Антону Яценку, за небайдужість та підтримку у вирішенні питання ремонту доріг на Черкащині.

Автор статті