Христинівщина та Лисянщина з новими очільниками

DSC_8411Керівників Христинівської та Лисянської РДА вчора представив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Відтепер Володимир Павличук обіймає посаду очільника Лисянського району, а Людмила Денисюк – Христинівського.

Відповідне розпорядження про призначення нових голів райдержадміністрацій Черкащини підписав Президент України Петро Порошенко 29 квітня. Сергій Овчаренко, вітаючи новопризначених керівників районів, побажав їм сил та наснаги в роботі, спрямованої на розвиток районів. Він наголосив, що місцева та обласна влада мають нині співпрацювати, аби вирішити актуальні для Черкащини питання.

– Радий вітати з призначенням голів Христинівської та Лисянської райдержадміністрацій, – відзначив Сергій Овчаренко. – Бажаю їм сформувати команди професіоналів, аби у подальшому вони успішно розвивали райони, ефективно впроваджували державні реформи в галузі освіти, охорони здоров’я, а також адміністративну реформу з децентралізації, дбали про розвиток сільського господарства та промисловості. Обласна ж влада завжди готова до плідної співпраці. Адже сьогодення ставить перед нами чимало питань, які необхідно вирішувати, як на місцевому, так і на обласному рівні.

Долучився до вітань й голова обласної ради Олександр Вельбівець. Натомість новий очільник Лисянської РДА Володимир Павличук підкреслив, що його призначення на посаду в першу чергу велика відповідальність за район та його мешканців.

– Зобов’язуюсь сумлінно виконувати покладені на мене обов’язки, – зазначив Володимир Павличук. – Готовий до конструктивної співпраці з керівним складом, сільськими головами, депутатами усіх рівнів.

S2380025Людмила Денисюк до призначення на посаду керівника Христинівської РДА була заступником голови Христинівської райради, тож основні проблеми району їй відомі.

– Готова робити все від мене залежне, аби об’єднувати зусилля всіх владних інституцій заради життєзабезпечення району та успішного впровадження державних реформ, – зазначила керівник Христинівської РДА.

 

Довідково:

Володимир Миколайович Павличук, 1978 року народження, має повну вищу освіту та вагомий досвід керівника та господарника. До нового призначення працював інженером з механізації та автоматизації виробничих процесів ТОВ «НВФ «Урожай».

Людмила Миколаївна Денисюк, 1975 року народження, має повну вищу освіту та значний педагогічний досвід роботи. До призначення обіймала посаду заступника голови Христинівської районної ради.

Автор статті