Христинівчани відзначили 72 річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

s2270009Жителі Христинівщини вчора вшановували 72-у річницю визволення району від фашистських загарбників. Цього дня колоною христинівчани рушили до Братської могили, де розпочався мітинг-реквієм, повідомляють в Христинівській райдержадміністрації.

Очолили колону голова райдержадміністрації Олександр Ковбасюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний. Поклавши вінки та квіти, хвилиною мовчання усі присутні вшанували тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто не повернувся до своїх родин.

Звертаючись до присутніх Олександр Ковбасюк зазначив, що щороку цього дня, відзначаючи знаменну річницю визволення, христинівчани вшановують тих, хто віддав своє життя за майбутнє.

– Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Усі жахи тих часів нам переповідали у тисячах книжок, проте молодші покоління до кінця не розуміли, що таке війна, розруха та якою ціною далося нашим прадідам мирне життя. І лише за останній рік, коли за незалежність та самостійність України знову гинуть люди, ми зрозуміли яка справжня ціна перемоги, – наголосив очільник району звертаючись до присутніх.

З вітальним словом до присутніх звернувся ветеран війни і  праці Григорій Підопригора. Він зауважив, що не зважаючи на те, що понад сімдесят років відділяє нас від того дня, коли Христинівщину було звільнено від фашистських загарбників, пам’ять про мужній подвиг тих, хто захищав рідну домівку лунає у наших думках та серцях.

Автор статті