Громадянина-патріота маємо виховувати змалечку, – Віталій Коваль на засіданні Коордради

SVP_0469 (2)Пріоритетні питання у сфері національно-патріотичного виховання обговорили днями в Черкаському державному технологічному  університеті. Там відбулось засідання Координаційної ради ОДА під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

– На Черкащині кількість учасників заходів національно-патріотичного, військово-спортивного спрямування невпинно зростає, – зауважив Віталій Володимирович. – А отже такий напрямок є затребуваним у суспільстві, особливо серед молоді. І добре, що ініціативу продукують саме громадські організації, натомість владні структури допомагають ресурсно. Відрадно, що низка наших ініціатив, приміром фестиваль нескореної Nації Холодний Яр чи «Ше.Fest» стають вже загальнодержавними. Водночас слід продовжувати відповідну роботу в навчальних закладах, адже громадянина-патріота маємо виховувати змалечку.

В обговоренні взяли також участь начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський та його заступниця Олександра Пахуріна, заступник начальника управління освіти і науки ОДА Валентина Ткаченко, а також в.о ректора ЧДТУ Олег Григор та проректор Валентин Лазуренко, студенти й члени Координаційної ради.

Проректор із гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко виступив із доповіддю на тему: «Національно-патріотичне виховання в Черкаському державному технологічному університеті: сучасний стан та перспективи розвитку». За його словами, на сучасному етапі розвитку України, в умовах загрози денаціоналізації, потрапляння в сферу впливу іншої держави, виникає необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді .

Автор статті