Громадська рада учасників АТО визначила основні напрямки своєї роботи

tuhonovДопомога в оформленні статусу учасника бойових дій, сприяння у вирішенні земельних питань та забезпечення житлом, соціальний захист, у тому числі сімей загиблих. Такі основні напрямки в  роботі  окреслили  члени Громадської ради учасників антитерористичної операції на черговому засіданні.

Учасники засідання визначили, що не менш важливими для людей, які повертаються з території бойових дій, є медична і психологічна реабілітація, зайнятість.  А тому у своїй роботі члени громадської ради будуть сприяти у вирішенні і цих питань.

У серпні 2015 року учасники громадської ради мають намір провести „круглий стіл“ за участю представників силових структур, з метою обговорення дій добровольчих батальйонів на території області та координації роботи з правоохоронцями та силовиками на випадок дестабілізації мирної ситуації.

– Це першочергові задачі, які поставили ми перед собою. Більш перспективний план роботи буде доопрацьований та затверджений на черговому засіданні ради, – підсумував голова громадської ради учасників АТО, голова громадської організації «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Олександр Тіхонов.

Автор статті