«Гордість Черкащини»: очільник області привітав баскетболістів із чемпіонством

8Обласною відзнакою «Гордість Черкащини» нагороджено баскетбольну команду «Черкаські Мавпи». Вона виборола золото Суперліги Парі-Матч. Свято на честь переможців відбулося напередодні на Соборній площі Черкас.

0 5 (1) 7«Черкаські Мавпи» – перша команда в історії Суперліги, що виграла всі 8 матчів плей-оф і завершила сезон із 17 перемогами поспіль. Досі вона двічі ставала чемпіоном України в сезонах 2009-2010 і 2010-2011. Ці чемпіонські сезони команда грала у Вищій Лізі.

2 3 46– Це спільна перемога гравців, тренера Максима Міхельсона, вболівальників і, звісно ж, меценатів клубу та керівництва, – сказав, вітаючи команду, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ви всі довели: «Черкаські Мавпи» № 1. І саме завдяки всім вам Черкаси зазвучали по-новому – як столиця баскетболу. Дякую кожному за популяризацію цього спорту та здорового способу життя. А Михайлові Бродському, Сергію Одаричу та всьому керівному і тренерському складу – від громади дякую за виховання спортсменів. Півтисячі дітей нині навчаються у баскетбольній школі «Черкаських Мавп». І що важливо – в основному складі команди грають, зокрема, і вихованці цієї школи. Це – інвестиція в майбутнє, що вже працює!

1

 

Автор статті