Головна лінійка області відбулася в оршанецькій школі

18Перший дзвоник сьогодні пролунав для понад сотні учнів черкаської школи № 36. Тут навчаються переважно діти військовослужбовців. Більшість із них – учасники АТО.

Ще влітку міська рада присвоїла цій школі ім’я Героїв-прикордонників. Учні цим неабияк пишаються. А тутешню лінійку голова Черкаської ОДА назвав головною в області.

– У цій школі навчаються діти особливих батьків – справжніх патріотів, – пояснює Юрій Ткаченко. – Саме завдяки їм, як і тисячам інших військових, ми маємо на Черкащині мирне небо. І в усіх школах області сьогодні пролунав перший дзвоник. Діти можуть повернутися до своїх класів, щоранку йти на навчання без остраху, здобувати 15освіту. Бо саме їм розбудовувати країну, за яку нині борються наші бійці. Тоді як на Сході, на жаль, навчальний рік розпочнеться далеко не скрізь.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих бійців. Двоє учнів звідси втратили в АТО своїх батьків.

– У нас навчаються доньки Володимира Гречаного та Сергія Єпіфанова, – розповідає директор школи Світлана Онопрієнко. – Обоє – героїчні прикордонники, які полягли в бою. У Сергія є ще молодша донька, яка відвідує наш садочок. У всіх наших дітей є, чому повчитися і нам, дорослим. Зокрема, їхньому патріотизму, любові до України.

1   Від керівництва області школа отримала святковий дарунок – спортивний інвентар. А на вдалий навчальний рік учнів благословив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

2732

Автор статті