Голова СБУ передав співробітникам у Черкасах сертифікати на квартири

DSC_3083Під час робочої поїздки до Черкащини Голова Служби безпеки України Василь Грицак передав співробітникам 18 сертифікатів на квартири. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Служби, центральної та обласної влади, інвесторів.

DSC_3044Також очільник спецслужби подякував голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку за внесок у соціальний захист правоохоронців, зокрема за передачу на баланс Служби декількох квартир. «Дуже важливо, що питання надання житла співробітникам СБУ вирішується не тільки в столиці», ‒ наголосив Грицак, вручаючи сертифікати. Лише у 2016 році співробітники СБ України отримали 502 квартири у різних регіонах країни. «Керівництво держави приділяє величезну увагу вирішенню житлового питання військових, зокрема працівників спецслужби», – підкреслив він.

DSC_3073За словами Василя Грицака, більшість з тих, хто сьогодні отримує житло, учасники бойових дій, які повернулися з району проведення антитерористичної операції. «Усі вони герої, і тому Батьківщина щиро віддячує своїм захисникам. Кожен, хто мужньо боронить свободу і незалежність України, заслуговує на безмежну повагу і шану», ‒ зазначив Голова СБУ. Крім того під час урочистостей присутні відзначили пам’ять загиблих у районі.

IMG_4199Грицак також нагадав, що скоро відзначатиметься 25 років від створення Служби. «За останні три роки ми змужніли, в нас виросли зуби. Вороги стали поважати нас і боятися», ‒ зауважив він, додавши, що СБУ реформується на марші. «Ми очищуємо свої лави, за нашими матеріалами відкрито 65 кримінальних проваджень проти співробітників». Також Голова СБУ нагородив співробітників управління СБ України у Черкаській області відомчими нагородами.

За інформацією СБУ України

Автор статті