Голова ради учасників АТО закликав не розхитувати владу

???????????????????????????????Голова координаційної ради учасників АТО а за сумісництвомголова обласного об’єднання ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Олександр Тіхонов під час сесії обласної ради закликав громадськість не піддаватись на маніпуляції окремих політиків, які заважають роботі депутатів.

Звертаюсь від імені членів координаційної Ради учасників АТО області стосовно подій, що відбулися на першому засіданні новообраної ради. Крім популізму, політики і жадоби до посад у діях і словах окремих діячів більше нічого не простежувалось, – заявив АТОвець. -Я не хочу, щоб у вас склалось враження, що ми прийшли когось підтримуємо. Ми тут, бо питання учасників бойових дій, питання миру і безпеки області і країни повинні бути для вас пріоритетними.

За словами Олександра Івановича, топтатися сьогодні на місці – це злочинна бездіяльність. Але все, що тут відбувалось у першу сесію і наразі відбувається зараз викликає велике обурення, у воїнів, які на сході.  Наклепи, які лунали – це питання правоохоронних органів, а не підстави для вирішення шляхом, хто на сесію приведе більшу кількість людей.

Непомітно, але всі втягуються в силове протистояння. Кому воно потрібне в часи, коли йде війна?, – звернувся до присутніх Олександр Іванович. – Звичайно, ми можемо любити, або не любити цю владу, ми можемо її критикувати, бо вона на те заслуговує, але ми не маємо права її розхитувати.

Військовий нагадав присутнім, що саме депутатам черкаська громада у демократичний спосіб дала право представляти свої інтереси. І подобається комусь чи ні, але від їх рішень залежить чи житимуть  тяжко хворі, чи отримають фінансову допомогу соціально незахищені, чи будуть фінансуватись соціальні питання учасників бойових дій, чи буде Черкаська область із теплом і дорогами. А подібні дії окремих політиканів гальмують прийняття цих важливо необхідних рішень.

Олександр Тіхонов закликав припинити ці протистояння, бопитання потрібно вирішувати цивілізовано, черкаською громадою, а не «заїжджими козачками». Закликав припинити спекуляцій людьми у камуфляжах, босправжні патріоти воюють на сході, а не займаються популізмом у владних коридорах, прикриваючись військовою формою. На Сході багато вільних місць в окопах!

Усіх, хто поділяє мою думку, я запрошую до співпраці через координаційну раду учасників АТО, до складу якої входять представники понад 10 громадських організацій та різні учасники бойових дій. Наша робота  побудована виключно на конструктиві.Я прошу громаду і представників депутатського корпусу керуватись здоровим глуздом і не піддаватись емоціям і маніпуляціям, – завершив Голова координаційної ради учасників АТО.

Автор статті