З десяток шкільних автобусів передали громадам Черкащини

Сьогодні 11 нових автобусів поїхали у громади. Придбані вони коштом державного та місцевих бюджетів. Ключі від нових автобусів передав начальник ОВА Ігор Табурець.

На цьому не зупинятимуться. До кінця року планують закупити ще 14, додав посадовець.

– Цей захід був би неможливий, аби не наші ЗСУ, – відзначив Ігор Табурець. – Бо завдяки їм ми можемо працювати, навчатися та розвиватися. Освітня сфера лишається нашим незмінним пріоритетом. Навчання в закладах області нині маємо у трьох форматах: онлайні, офлайні та змішаному. Якщо говоримо про очне навчання, то важливо, щоб до шкіл був комфортний доїзд для учнів і вчителів. Тому питання оновлення автопарку шкільних автобусів – завжди на часі.

Упродовж 2016-2022 років за обласною програмою «Шкільний автобус» закуплено 101 шкільний автобус. На сьогодні в області організовано підвезення до закладів освіти і додому для понад 5 тис. учнів, які навчаються очно.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: