В області провели масштабне тренування для служб цивільного захисту

Виклики воєнного часу вимагають відпрацювання всіх алгоритмів реагування. Сьогодні на Черкащині провели масштабне тренування органів управління та сил територіальної підсистеми цивільного захисту області. Умови – максимально наближені до реальних, розповідає начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

За легендою, у Черкасах сталось часткове руйнування 8-поверхівки, в яку влучив боєприпас. Для ліквідації цієї надзвичайної ситуації були залучені всі спеціалізовані служби: правоохоронці, рятувальники, медики, газовики, енергетики та ін.

– Тепер спільно проаналізуємо результати і як зробити взаємодію служб ще ефективнішою, – підсумував Ігор Табурець. – Подібні навчання будемо проводити й надалі. Сподіваюсь, що всі ці навички застосовувати на практиці не доведеться, але маємо бути готовими.