Прямий діалог із підприємцями – один із пріоритетів моєї роботи, – Ігор Табурець

Черкащина стала комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань функціонування бізнесу в умовах війни. Тут відбулося розширене засідання  правління Федерації роботодавців регіону за участі голови ради ФРУ Дмитра Олійника. Участь у нараді взяв начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання галузі. Зокрема, йшлося про кредитування, переорієнтування ринків, налагоджування нової логістики тощо.

– Прямий діалог із підприємцями – один із пріоритетів моєї роботи, – наголосив Ігор Табурець. – Черкащина нині на передовій економічного фронту. І ми маємо спільно працювати на результати в цій сфері, реагуючи на всі виклики.

На рівні Обласної військової адміністрації забезпечують максимальне сприяння підприємництву та підтримку. Учасники наради домовились, що такі зустрічі будуть регулярними задля напрацювання дієвих рішень.