Очільник області привітав працівників будівельної галузі з професійний святом

Фахівців Департаменту будівництва облдержадміністрації та всіх, хто працює у будівництві, вітали з професійним святом. Почесні грамоти ОДА з цієї нагоди спеціалістам вручив очільник області Роман Боднар.

– Будівництво – це в дечому мистецький акт, зауважив він, звертаючись до колективу. – Довершені лінії креслень, фактурність матеріалів, які у поєднанні створюють уже готову споруду. Споруду, яка десятиліттями слугує на користь людям. Зараз для задіяних у галузі будівництва гаряча пора. Програма #Велике_будівництво – у розпалі. Працівники профільного Департаменту супроводжують об’єкти від оголошення тендеру до його здачі в експлуатацію. Це – величезна кропітка робота, яка потребує знань та комунікаційних навиків. Адже щодень доводиться вести перемовини з підрядниками, працівниками, замовниками, проектантами.

Один з важливих об’єктів, який нині готують до здачі в експлуатацію, – обласний музично-драматичний театр. Нині його відбудова вже на фініші. Результати проведеної роботи вражаючі, відзначає голова облдержадміністрації. Лишилося завершити сцену, опорядження, закупити звукове обладнання та облагородити театральну площу. Вже у жовтні театр має приймати перших відвідувачів.