Наш спільний пріоритет – стабільне тепло в оселях жителів і закладах соцсфери Черкащини, – Ігор Табурець

Відпрацьовані алгоритми дій на випадок різних сценаріїв: часткового чи повного блекауту, припинення газопостачання тощо повинна мати кожна громада Черкащини. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець під час координаційної наради з тепловиками й енергетиками області.

– Нині спільний пріоритет усіх тергромад Черкащини – стабільне тепло в оселях жителів і закладах соцсфери, а також оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації, – відзначив посадовець. – Ворог уже показав себе, атакуючи енергетичну інфраструктуру нашої країни. Тому нам потрібен подвійний запас міцності. Над цим і працюємо.

Аби бути готовими до будь-якого розвитку подій, на місцях мають підготувати відпрацьовані алгоритмі дій. Ключове: максимальна взаємодія всіх служб і підприємств і робота на результат, додав Ігор Табурець.

Нагадаємо, натепер опалювальний сезон розпочався в усіх районах області.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: