Історія про незламність: як на Черкащині відбудовує роботу підприємство з Донеччини

Через російських окупантів життя цього підприємства розділилось на «до» і «після». Після 2014 року тут вимушені були починати свою виробничу історію наново. Цього разу на Черкащині. Побував на потужностях підприємства очільник області Ігор Табурець.

– Це історія про сміливців, які тримають наш економічний фронт, – відзначив посадовець. – Майже 20 років підприємство розбудовувалось на Донеччині, 1600 працівників, лідер галузі світлоогороджувальних систем в Україні. А потім місто, в якому розташовувались потужності компанії, опинилось під окупацією російських військ і проросійських сил.

Із 2014 року бере початок історія незламності цього виробництва: переїзд, невдалі спроби вивезти обладнання з-під окупації, відбудова з нуля на Черкащині.

– На сьогодні група компаній активно розвивається: вже об’єднує майже 600 співробітників, сплачує податки, забезпечує український ринок і експортує продукцію в Європу, – розповів Ігор Табурець. – Має багато планів, і я певен, що все реалізує.

Додамо, від початку АТО та вже за повномасштабну війну Черкащина прийняла майже пів сотні підприємств. Ще 6 – у процесі релокації.

Черкащина – місце сильних і незламних, – наголосив начальник ОВА. – Тож і на рівні держави, і на рівні області надаємо всю необхідну підтримку, щоб релоковані підприємства змогли відновити свою роботу. Це важливо для економіки нашої країни. Це важливо для нашої Перемоги!

Довідково:

В Україні продовжує діяти програма релокації підприємств, за якою держава надає підтримку бізнесу у переміщенні виробничих потужностей, а також співробітників підприємств з сім’ями, у більш безпечні регіони.

Нині за цією програмою переміщено 790 підприємств,  80% з яких  вже відновили роботу на новому місці. Завдяки програмі релокації вдалося зберегти понад 35 тисяч робочих місць. Окрім того, роботу на релокованих підприємствах знайшли ще понад 7 тисяч осіб.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: