Дійте, конструюйте і перемагайте, – Ігор Табурець на Регіональному фестивалі із робототехніки

Видовищно, захопливо та пізнавально. Сьогодні обласний центр приймає Регіональний фестиваль із робототехніки. Побував на змаганнях очільник Черкащини Ігор Табурець.

Фестиваль об’єднав 31 команду школярів із усієї області. Учасники демонструють, як роботи можуть допомагати Україні. Саме такою є цьогорічна тема змагань.

– Як заохотити дітей до навчання? Ми на Черкащині точно знаємо! І дякуємо нашим ЗСУ за можливість тримати освітній фронт, – відзначив Ігор Табурець. – Саме наша область є першою в Україні, що має цілу мережу шкіл, де навчають за програмою LEGO Education. Причому починаючи ще з 2016 року.

Щороку в області підсилюють матеріально-технічну базу шкіл для навчання робототехніки. Оскільки є зацікавленість дітей у цій сфері, учні розвиваються та здобувають усе нові перемоги на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: