«Безпека понад усе», – Ігор Табурець про проходження Водохреща на Черкащині

Посилені патрулювання та чергування рятувальників. Очільник області Ігор Табурець розповів як на Черкащині відзначатимуть свято Хрещення Господнього, яке за юліанським календарем відбудеться вже завтра, 19 січня.

– У цей день прийнято освячувати воду у храмах і влаштовувати обряди масового занурювання у водойми, – відзначив Ігор Табурець. – Але відновлювати всі традиції та звичаї будемо вже після війни. Тому нагадую, що нині діє заборона на масові заходи.

Загалом у цей день посилять патрулювання. Також біля водойм чергуватимуть рятувальники, аби уникнути надзвичайних ситуацій на воді.

– Ми не можемо заборонити одиничні занурення, – відзначив очільник Черкащини. – Обряди освячення води біля храмів у цей день теж мають відбуватися з урахуванням усіх заходів безпеки. Будьте свідомі!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: