Холодноярські нагороди знайшли своїх героїв

DSCF1884У перший день Холодноярівських вшанувань бійців полку «Азов» та курсантів військово-морського факультету Національного університету «Одеська морська академія» нагородили почесними відзнаками «Холодний Яр». Їх бійцям у Долині Троянд вручив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

3 (1)За відданість батьківщині та українському народові, мужність та стійкість, виявлені при виконанні завдань у зоні проведення антитерористичної операції відзнаку «Холодний Яр» отримали п’ятеро бійців полку «Азов». Ще чотири нагороди урочисто вручили чотирьом курсантам військово-морського факультету Національного університету «Одеська морська академія», які не прийняли присягу держави-агресора та заспівали гімн України на плацу Севастопольського військово-морського училища ім. П. Нахімова. Четвертокурсник «Одеської морської академії» Євген Сірошенко, якого сьогодні за активну громадянську позицію та проявлений патріотизм нагородили відзнакою «Холодний Яр», відзначив, що для нього, як для військового, ті вчинки холодноярівських героїв є символом сили, віри у прекрасне майбутнє України.

5– У моєму серці горить вогник радості, тому що я українець, – зазначив Євген Сірошенко. – Що я народжений тою країною, яка виростила і виховала сотні поколінь героїв. Ми пам’ятаємо боротьбу наших предків і присягаємося продовжити їхню святу справу.

Заступник очільника області Сергій Овчаренко зауважив, що саме українські моряки розпочали повстання на панцирнику «Князь Потьомкін-Таврійський» у далекому 1905 році, наблизивши здобуття незалежності Україною.

– Наші військові й нині відстоюють незалежність України, – зазначив Сергій Овчаренко. – Тож у ці дні, коли ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за волю нації та незалежність нашої держави, радий вручити нагороди усім тим, хто продовжує боротьбу, особливо зараз. Запрошую кожного з вас у це свято пам’яті, віри й надії, згадати про наших славних предків.

Сьогодні ж відзначили і юних черкащан-переможців обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Боротьба за незалежність України та захист її державності у ХХ та ХХІ століттях».

2 (1)

Автор статті