Фестиваль вареників відбувся на Маньківщині

Загальний планКожна національна кухня має страви, які стали брендом країни. В Україні – це вареники. Тож 13 січня саме вареники стали основою для прекрасного святкового дійства – традиційного районного фестивалю вареників, повідомляють в Маньківській РДА.

Поласувати варениками та пригостити кулінарними виробами за власними рецептами приїхали гості з різних куточків Маньківщини. Присутні мали змогу поласувати не лише народною стравою, на столах в достатку було різномаїття страв: копчене сало, ковбаси, м’ясні рулети, пироги з різними начинками, рогалики, млинці та багато-багато різної смакоти.

БабулькиПривітати Маньківчан з Новим роком та Різдвяними святами завітали голова райдержадміністрації Ігор Віштак та заступник голови районної ради Світлана Лещенко. Вони побажали усім гостям свята злагоди, миру, міцного здоров’я та достатку.

Гарний настрій присутнім дарували виступи вихованців дитячої школи мистецтв, працівників районного центру культури та дозвілля, веселих бабусь з клубу «Розвиток» територіального центру, аматорських колективів населених пунктів району.

Автор статті