Фестиваль нескореної Nації підкорив сотні українців

ГОЛОВНАГості з усієї України взяли участь у Фестивалі нескореної Nації Холодний Яр, що відбувся в Грушківці на Кам’янщині. Відвідувачі насолоджувались насиченою програмою протягом трьох діб: знайомились та гуторили з українськими письменниками сучасності, політиками, громадськими діячами, дізнались нові історичні факти про нашу державу, долучались до майстер-класів, відвідували ексклюзивні місця Холодного Яру, слухали музику українських патріотичних гуртів. Кажуть: організація цьогоріч – на ще більш вищому рівні, а загалом: цікаво, пізнавально та справді патріотично.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? Дуже позитивно, що Фестиваль єднає людей з усіх куточків України, – говорить  перший заступник голови обласної адміністрації Віталій Коваль. – Якщо бійці відвойовують кордони країни на східних фронтах, то ми тут будуємо фронт відродження української свідомості. І надзвичайно важливо та показово, що центром його є саме Холодний Яр. Приємно також, що саме спільна робота з громадськими організаціями дозволила удосконалити організацію Фесту в цілому. Маємо вже певні традиції, які обов’язково втіляться наступного року.

???????????????????????????????На думку одного з відвідувачів Івана Ковбасюка, котрий приїхав з Нікополя зі своїми товаришами, сила Фестивалю – вже в самій назві «Холодний Яр»:

– Холодний Яр – справжній символ боротьби за волю України, борців за її свободу. Нині не прості часи для України, тож маємо підтримувати та підіймати патріотичний дух. А ще повинні популяризувати Холодний Яр, щоб усі про нього знали!

??????????????????????????????? ???????????????????????????????Катерина з Волині та Антон з Умані на Фестивалі вперше і дуже задоволені:

– Тут насправді дуже круто. Сподобались гутірки. Особливо цікаво було слухати молодих письменників, представників Інституту національної пам’яті, зокрема дізнатися багато нового про історичні події в Україні.

???????????????????????????????

Автор статті