Фахівців соцслужб навчали специфіці спілкування з АТОвцями

???????????????????????????????Днями обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено навчання для 28 спеціалістів і фахівців центрів по роботі з учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Тренінг був організований з метою навчання специфіці спілкування з військовими, які брали участь в АТО, способів подолання стресу, досвіду повернення їх до мирного життя та проведення соціальної адаптації.

– Упродовж семінару фахівці ГО Черкаського регіонального психологічного кризового центру дали практичні поради щодо особливостей спілкування з учасниками АТО, – повідомила заступник начальника обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Березовська, – розповіли, як можна їм допомогти адаптуватися до життя після війни. Також експерти звернули увагу на родичів військових, на ті аспекти поведінки, які категорично не можна застосовувати у спілкуванні з тими, хто брав участь у військових діях.???????????????????????????????

Зазначимо, це вже сьоме подібне навчання працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Навчання продовжуватиметься, що дасть можливість надати якісну та професійну допомогу кожній такій родині, кожному учаснику бойових дій.

За інформацією Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Автор статті