Фахівці землевпорядної служби Черкащини за тиждень розглянули понад 2,8 тис заяв із ведення кадастру

2777.04.2015

Державні кадастрові реєстратори Черкащини з початку року опрацювали 89 417 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру. Лише за минулий тиждень вони розглянули  2 821 заяву, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин. Протягом року працівники Держгеокадастру Черкаської області  видали 54 269 витягів із ДЗК, що майже на 40 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найактивніше таку інформацію запитували в Черкаському, Золотоніському, Жашківському та Драбівському районах області.

Також за цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Черкащини зареєстрували 32 370 земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок внесли до ДЗК у Черкаському (4 610 ділянок), Жашківському (3 357), Шполянському (2 441) й Тальнівському (2 300) районах.

Достовірність даних за кожною заявою перевіряють спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Автор статті