Фахівці служби зайнятості Черкащини опановують нові методи роботи

11Днями на базі Черкаського обласного центру зайнятості у рамках третього етапу навчальних семінарів формам універсальної роботи із застосуванням концепції рекрутингу опановували нові методи роботи фахівці міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості. Такі навчання покликані навчити працівників використовувати у свої професійній діяльності більш вдосконалені методи підбору роботи клієнтам та прискорення укомплектування вакансій.

У вступному слові заступник директора обласного центру зайнятості Марина Сорокіна наголосила на особливій відповідальності, яка покладена саме на адміністраторів залу при виконанні своїх функціональних обов’язків. На її думку, першим і найголовнішим завданням цих працівників є пошук роботи клієнту «вже і відразу».

– Від адміністраторів залу залежить як швидко і, головне, якісно буде працевлаштований пошукач роботи, та, відповідно, укомплектовано вакансію, – зазначила заступник директора.

За допомогою методів інтерактивного навчання начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Наталія Мінько провела практичне заняття з ведення співбесіди з клієнтом, у ході якого детально охарактеризувала прийоми спілкування з роботодавцем як наочно, так і під час телефонної розмови. Особливості забезпечення надходження вакансій та здійснення якіснішого підбору персоналу на замовлення роботодавця пояснила начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Лариса Мірошник.

Нагадаємо, з березня цього року в службі зайнятості запроваджено антикризовий Регламент роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів. Він передбачає зміну пріоритетів та підходів в роботі служби, зокрема, забезпечення якісного та оперативного підбору персоналу на замовлення роботодавців, який базується на засадах рекрутингу. Запровадження антикризового Регламенту дає змогу службі зайнятості здійснювати покладені на неї функції в умовах обмеження фінансових та кадрових ресурсів.

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Автор статті