Фахівці рятувальної справи ЧІПБ відсвяткували випуск

415B4224Цьогоріч 144 молодих випускника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України отримали перше офіцерське звання лейтенант служби цивільного захисту. Також закінчили навчання у ЧІПБ 41 студент. Випуск фахівців служби порятунку відбувся у закладі 10 червня, інформують в інституті пожежної безпеки.

На святкових заходах з нагоди випуску були присутні батьки та рідні, військовослужбовціі, високоповажні гості, серед них: директор Департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, радник міністра МВС України Василь Кобко, ректор-комендант Головної школи пожежної служби (м. Варшава Республіка Польща) Павел Кенпка, професор цієї школи Ежи Воланін, головний спеціаліст відділу інформативно-аналітичної роботи Департаменту вищої освіти МОН України Ірина Стороженко, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник У ДСНС України у Черкаський області генерал-майор с. ц. з.  Віктор Гвоздь та інші.

415B4069 415B4660Традиційно, перед початком заходу керівництво та запрошенні гості вшанували пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь. Також квіти лягли і до Меморіальних дошок випускників – Героїв АТО Олексія Панченка та Ігоря Бойка.

Урочистості з нагоди випуску розпочалися з підняття Державного прапору кращими випускниками 2017 року та виконання Державного Гімну України.

Під час заходу було вручено різні нагороди 75 особам.

415B4175 415B4181Запрошений на свято настоятеляь Храму Каплиці Ікони Божої Матері «Неопалима Купина» протоієрей В’ячеслав провів церемонію освячення молодих лейтенантів на подальшу службу.

Хвилюючим моментом для усіх став перший офіцерський вальс. Також присутні переглянули показові виступи майбутніх вогнеборців-рятівників та творчі виступи представників художньої самодіяльності.

415B4692Завершилися урочистості заключним словом в. о. начальника інституту Олександра Тищенка який зазначив: «Вірю, що ви, дорогі наші випускники, через усе життя з честю й гідністю пронесете високе звання випускника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, прикладом власного життя, самовідданою працею в ім’я нашої Батьківщини та професійними здобутками будете зміцнювати авторитет Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

415B4672Після цього випускники пройшли урочистим маршем по плацу інституту, традиційно підкидаючи у небо монети «на щастя».

Автор статті