Фахівці підрахували збитки від пожежі у драмтеатрі

Ткаченко_прес-конфЩонайменше 83 млн грн коштуватиме відновлення обласного драматичного театру. Це за попереднім висновком експертного дослідження. Його провели фахівці 20150701_155220Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Про це на прес-конференції розповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Пожежа у драмтеатрі трапилася 1 липня. Тоді вогонь ущент знищив глядацька залу, покрівлю, фойє та навіть допоміжні приміщення. Ремонту потребують система електропостачання, вентиляції та кондиціювання.

– До зими нам треба виконати першочергові роботи, – зауважує очільник області. – Це – накрити дах, зміцнити конструкції та встановити вікна. Фахівці підрахували, що на це потрібно близько 20 млн грн. Із резервного фонду обласного бюджету ми спрямуємо 995 тис. грн. Стільки ж просимо з резервного фонду міського бюджету. Окрім того, звертаємося до Кабміну з проханням спрямувати з резервного фонду державного бюджету решту 18 млн грн. Попередні перемовини з урядовцями вже провели.

Також у драмтеатрі вже відкрили рахунок – для всіх охочих допомогти з ремонтом фінансово. Такі, каже Юрій Ткаченко, є і серед підприємців. Причину цієї пожежі експерти обіцяють назвати вже невдовзі. Серед версій, нагадаємо, слідчі розглядають підпал, недотримання правил пожежної безпеки тощо.

 

Реквізити:

ПАТ «Укрсоцбанк» м. Київ

МФО: 300 023

Поточний рахунок: 260 020 11 657 469

Отримувач: ЧАОУМД ім. Т. Г. Шевченка ЧОР

 

Автор статті