Єрківська об’єднана громада змагатиметься у ІІ турі конкурсу зі створення ЦНАПів.

750_300_861

Завершився перший етап конкурсного відбору об’єднаних територіальних громад для створення в них центрів надання адміністративних послуг. Замість 20-ти громад, які планували відібрати раніше, за рішенням Конкурсної комісії до другого туру конкурсу пройшли 28 громад, зокрема і Єрківська селищна громада, повідомляють в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Для участі у проекті «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, подали заявки 103 громади. З них 6 заявок подали громади, які на момент подачі не мали статусу об’єднаної територіальної громади.

На конкурсних засадах з 28 фіналістів ІІ туру буде відібрано 10 об’єднаних територіальних громад, які отримають технічну допомогу на створення Центрів надання адміністративних послуг. Обсяг технічної допомоги буде визначено окремо в кожній об’єднаній територіальній громаді.

В Мінрегіоні запевнили, що навіть ті громади, що не увійшли до другого туру конкурсу, отримають необхідну консультаційну, експертну, методичну та іншу підтримку щодо доопрацювання проектної заявки, утворення та організації діяльності ЦНАПів.

Автор статті