Проти засмічення. В області посилюють контроль за водними обʼєктами

Більше двох тижнів контролюючіоргани та органи влади на місцях проводилися обстеження водних обʼєктів аби виявити несанкціоновані й стихійні сміттєзвалища. Результати роботи оприлюднили на засіданні обласної постійнодіючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та визначили першочергові заходи з ліквідації виявлених несанкціонованих та стихійних сміттєзвалищ.

Зокрема проінспектували земельні ділянки Кременчуцького водосховища та річок Гнилого Тікича, Шполки, Вільшанки в межах Черкаського, Звенигородського та Катеринопільського районів. Проте, як свідчить практика, відзначають в управлінні екології та природних ресурсів ОДА, подібні ситуації типовій для інших районів. Тому це питання залишається на контролі.

– Дуже важливим є розуміння ситуації на місцях, оскільки вирішення питань збирання та вчасного вивезення сміття від населення належить до повноважень органів місцевого самоврядування, а проведення просвітницьких заходів з населенням щодо належного поводження з побутовими відходами, особливо в місцях відпочинку, у тому числі і на водних обʼєктах, обовʼязково дасть позитивний результат, – висловив переконання голова комісії заступник очільника області Юрій Безщасний.