Диво-дітей нагороджуватимуть преміями

logo

Найспортивніших, найрозумніших, творчих, найдивовижніших та найгероїчніших дітей віком від 4-х до 13 років включно запрошують до участі у щорічній Всеукраїнській премії «Диво-дитина − 2016». Прийом заявок триватиме до 15 березня.

Щорічна премія проходить починаючи з 2009 року за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України, Державного комітету телебачення та радіомовлення України, а також обласних державних адміністрацій. Основна мета премії – пошук та вшанування найталановитіших та найобдарованіших дітей.

Кожен рік у конкурсі беруть участь близько трьох тисяч талановитих дітей з усіх куточків України. Переможці отримують премії на основі експертної оцінки та по встановленим п’яти номінаціям. Бажаючі взяти участь у конкурсі «Диво-дитина − 2016» мають надіслати правильно заповнену анкету, копію свідоцтва про народження завірену підписом батьків), а також матеріали, які свідчать про досягнення − дипломи, свідоцтва, грамоти, фото-, відео- , статті та додаткові матеріали, які свідчать про успіх конкурсанта.

Подробиці дивіться на сайті: http://divo-dutuna.com

Автор статті