Дитячо-юнацькі спортивні школи Черкащини визнали кращими в Україні

олімпВідразу дві ДЮСШ області опинилися в десятці кращих в Україні. Такі результати Всеукраїнського рейтингу оприлюднили в Міністерстві молоді та спорту України, повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції начальник обласного управління у справах молоді та спорту черкаської ОДА Максим Зеленський.

Так, Уманська ДЮСШ №1 посіла сьому сходинку у Всеукраїнському рейтингу. КДЮСШ №2 Черкаської міської ради зайняла восьме місце серед спортивних шкіл України.

Водночас, за його словами, дуже напружено цього року визначали переможця в номінації «краща ДЮСШ» області. Оскільки три школи мали майже рівну кількість балів.

– Цей рейтинг сформовано за результативними показниками виступів спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів з олімпійських видів спорту, – говорить Максим Зеленський. – Здобуті результати – це спільна робота не тільки тренера та спортсменів, а й директора, інструкторів, тих, хто технічно супроводжують і допомагають нашим спортсменам.

Так, за річними підсумками, перше місце з 7 613 заліковими очками здобула Уманська ДЮСШ №1 (школу очолює Владислав Грязнов). Друге місце з 7 094,7 очками посіла КДЮСШ №2 Черкаської міської ради (директор Ірина Дудник). На третій сходинці з 1 664 очками КДЮСШ №1 Черкаської міської ради (директор Вікторія Краснова).

Також в десятку кращих ДЮСШ Черкащини також увійшли:

Підсумки-2016-управління

Автор статті