Директорки золотоніських шкіл повернулися з Америки з новими ідеями

g“Відпустка директора – не лише відпочинок, але й час, коли народжуються нові ідеї та бачення”,- переконані директорки трьох золотоніських шкіл Любов Денисюк, Олена Вертипорох та Лариса Павленко. Липнева поїздка до США стала для них надпродуктивною, оскільки вдалося зустрітися особисто з професором Марком МакКлавськи. Саме він є автором курсу “Трансформаційне лідерство”, який керівниці  вивчали впродовж останніх семи років. Зустріч була змістовною, цікавою та корисною як для професора, так і для його колишніх студенток. Пана Марка цікавили усі аспекти української освіти, зокрема: хід освітянської реформи, перебіг трансформацій у школах, готовність суспільства до змін, партнерство з батьками, проблеми, з якими зіштовхуються директори українських шкіл тощо.67974454_2387935617989035_8246197054947196928_n

Також українські гості обговорили питання та проблеми інклюзивної освіти з доктором Лоуелом Беккером. Він саме готується до поїдки в Україну, де проведе конференцію з питань впровадження інклюзивного навчання учнів з особливими потребами. Тож він був особливо зацікавлений ознайомитися із станом справ в українській інклюзії. Спілкування було обопільно плідним. Наші педагоги також мали можливість ознайомитися з системою та підходами до реалізації ідей інклюзивного навчання у США.

Відтак, чекаємо на серпеневий освітянський проект уже в Україні та сподіваємося на його максимальну ефективність. Досвід попередньої співпраці був позитивним, адже і Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка, і спеціалізована школа №2 інформаційних технологій стали учасниками регіональної програми “Інноваційні школи Черкащини” саме завдяки втіленню ідей трансформаційного лідерства в освіті.

За інформацією Золотоніської міської ради

Автор статті