Директорам шкіл області презентували освітній проект «На крилах успіху»

78629374У Черкаській гімназії № 9 ім. О.М. Луценка презентували освітній проект «На крилах успіху», інформують в управлінні освіти  і науки Черкаської ОДА. Участь у заході взяли майже 200 директорів шкіл зі всієї Черкаської області. Вони мали можливість ознайомитися з особливостями проекту, поставити запитання та висловити власну позицію стосовно експерименту.

До речі, один із перших класів гімназії із наступного навчального року почне навчання за таким проектом.

     Координатор проекту, співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України Олена Сухаревська розповіла учасникам презентації про переваги освітнього проекту «На крилах успіху».

– Проект вирізняє від інших велика увага до збереження здоров’я дитини. Учні не повинні носити з собою важкий портфель, щодня їм потрібен лише один журнал. У цьому кольоровому виданні міститься матеріал з усіх навчальних предметів, який вивчатиметься протягом тижня, – зазначила Олена Сухаревська.07728885

 Загалом на навчальний рік таких журналів потрібно 32. Учитель повністю забезпечується дидактичним матеріалом, календарним плануванням тощо.

     Крім того, кожен учень отримує в подарунок спеціальний бокс, в якому зібрані допоміжні матеріали для навчання.

     Вчителі, які вже півроку працюють за цим проектом, задоволені як принципом побудови навчальної програми і наповненням журналів-посібників, так і результатами учнів.

     Для учнів за цим проектом запропоновано цікаві форми роботи: квести, дидактичні ігри, навчання через казкових героїв, толока, селфі-аудит – перевірка власних знань на початку тижня і наприкінці та ще багато іншого.

– Сьогодні питання початкової освіти стало дуже важливим. Існує нині кілька різних освітніх проектів, за якими можна навчати дітей. Усі вони мають право на існування. Найважливіше завдання: розвантажити дітей, зробити навчання цікавим, на основі дитиноцентризму та компетентнісного підходу, – відзначила ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна, яка долучилася до презентації.

Автор статті