Двоє кікбоксерів Черкащини увійшли до десятки кращих в Україні

zubov-23.11.17_18-678x381Федерація кікбоксингу України WAKO підбила підсумки минулого року, визначивши десять кращих бійців. Ці спортсмени відзначилися на найвищому міжнародному рівні, здобувши нагороди на Всесвітніх іграх-2017, Чемпіонаті світу-2017 і не тільки. Наші лідери різного віку й статі представляють різні регіони України, однак головне в них спільне – бажання перемагати й бути кращим.

Тож, до десятки кращих за версією національної федерації увійшли двоє кікбоксерів Черкащини:

Іван Ткаченко

Іван виграв чемпіонський титул на першості світу в Угорщині, де у фінальному двобої переміг господаря змагань (фул-контакт, +91 кг). «Золотим» видався й Кубок світу 2017 року.

Що стосується всеукраїнських змагань, то Ткаченко став золотим і срібним призером чемпіонату України 2017 року та двічі переможцем Кубку України 2017 року. Іван є Заслуженим майстром спорту України.

Тренером спортсмена є Юрій Зубов. У кікбоксингу з 10 років.

Роман Щербатюк

Головним здобутком Романа в 2017 році стало золото світового форуму в Будапешті. Він виграв «золоту» сутичку в К-1 у вазі до 91 кг. На чемпіонаті України Щербатюк виграв розділи К-1 та лоу-кік у своїй ваговій категорії. Є майстром спорту міжнародного класу.

Тренерами Романа є Юрій Зубов й Сергій Тутик. У 15 років прийшов у кікбоксинг.

Про це повідомляє сайт ЧЕмпіон з посиланням на Федерацію кікбоксингу України WAKO

Автор статті