Драбівчанам офіційно представили нового голову РДА

Драбівська райдержадміністрація – з новим керівником. Відповідно до розпорядження Президента України ним став Віктор Хрущ. Офіційно представив його активу району заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов.

Віктор Хрущ має тривалий досвід роботи в державний службі. До призначення він шість років очолював районне управління агропромислового розвитку. Нинішня посада, за його словами, неабияка відповідальність перед жителями району.

– Керівна посада – це, насамперед, про відповідальність, кропітку роботу та про щоденну відповідь на запитання «що я можу зробити на користь?», – зазначив заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. – Таких принципів дотримуюся сам і, певен, їх поділяє й новопризначений голова. Зараз маємо колосальну підтримку і треба не зрадити її. Нульова толерантність до корупції у будь-яких її проявах і галузях – чільний принцип у роботі команди очільника області, до якої тепер належить і керівник Драбівської РДА. Зараз закладаємо через довгострокові стратегічні цілі якісне підґрунтя для розвитку регіону. Цю ж роботу необхідно упроваджувати й на місцевому рівні.

За його словами, важливим в роботі новопризначеного керівника Драбівщини є налагодження співпраці з активістами, очільниками ОТГ та районною радою. Вже за декілька тижнів Дмитро Ляшов запланував відвідати район з робочим візитом, аби детальніше ознайомитися з його проблематикою.

Автор статті