ДПС у Черкаській області про боротьбу з тіньовим  ринком пального, алкоголю та тютюну 

У межах контрольно-перевірочних заходів по боротьбі з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну цьогоріч фахівці ДПС у Черкаській області провели 23 фактичні перевірки суб’єктів господарювання у зазначених сферах.  Наразі за результатами перевірок застосовані фінансові санкції на суму понад 4 млн грн за порушення порядку продажу пального, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран.

Він також зауважив, що на сьогодні продовжується спільна робота щодо проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення діяльності нелегальних АЗС/АГЗП, розташованих на території області. Так, працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС  в області під координацією обласної Прокуратури та спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області з початку року проведено 20 перевірок суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП.  За результатами таких заходів встановлено 12 фактів реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 4 млн грн. Також власники цих АЗС та АГЗС  добровільно припинили свою діяльність та демонтували  заправки, які здійснювали діяльність без необхідних дозвільних документів. Фахівцями складено 7 протоколів про порушення порядку провадження господарської діяльності та вилучено з незаконного обігу майже  278 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 6,4 млн грн.

Нагадуємо, що днями відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, на якій зокрема обговорили й питання протидії нелегальному обігу алкогольної продукції.  З метою виконання доручення Голови Уряду, Черкаською облдержадміністрацією створено міжвідомчу регіональну робочу групу щодо посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції на території області.

«Одним із важливих напрямів роботи Головного управління є протидія нелегальному виробництву та обігу алкогольної продукції в області. Боротьба  в цьому напрямку буде посилена спільною роботою в складі робочої групи», – зазначив в.о. начальника ДПС у Черкаській області Дмитро Таран.

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області

Автор статті