ДПІ нагадує про строки сплати транспортного податку за нові авто фізичними особами

3a

Працівники фіскальної служби нагадують власникам легкових автомобілів, які використовувались до 5 років і мають об’єм циліндрів бензинового або дизельного двигуна понад 3000 куб. см., про необхідність сплати транспортного податку.

Річний розмір збору становить 25 тисяч гривень за кожний об’єкт оподаткування. Жодних пільг для власників таких авто не передбачено. Податок сплачується протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. У 2015 році граничний строк сплати транспортного податку – 28 серпня 2015 року.

– Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити були надіслані чи вручені платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року, – наголосила заступник начальника ДПІ у м. Черкаси Анна Білик.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нагадуємо, що транспортний податок впроваджений Законом України від 28 грудня минулого року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 1 січня 2015 року.

 

 

За інформацією прес-служби Державної податкової інспекції у м. Черкаси

Автор статті