Довгожданий водогін відкрито на Кам’янщині

voda_141984375261_146071941570Близько 200 помешкань на п’яти вулицях села Косарі Кам’янського району відтепер підключені до водогону. На цю подію селяни очікували декілька років. Нині ж можуть вживати чисту та якісну воду.

– Раніше ми мали проблеми з водою, оскільки вона була непридатною до вживання, – розповів голова кооперативу «Садовий» Ярослав Приходько. – Проектно-кошторисну документацію на прокладання водогону виготовили ще в 2011 році за кошт кооперативу. Загалом ми зібрали 350 тисяч. Через нестачу фінансування справа зупинилась, однак, завдяки додатковій фінансовій підтримці, ми його вдало завершили цьогоріч.

Будівництво водогону протяжністю 7 км відновили торік. Для цього з  Державного фонду регіонального розвитку виділили та повністю освоїли в 2015 році 1 800 тис. грн. Замовником був Департамент капітального будівництва ОДА. Реконструювати свердловину та придбати водонапірну башту допомогло СТОВ «Зоря» с. Косарі. Окрім цього, для реалізації проекту 200 тис. грн виділили із сільського бюджету.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль зазначив, що спільними зусиллями вдається досягати гарних результатів:

???????????????????????????????– Громада села Косарі є зразком для інших. Це вдалий приклад реалізації децентралізаційних процесів, коли спільна ініціатива громади та влади втілюється в позитивний результат, спрямований на покращення життя селян.

Урочисто відкрили кран водогону в помешканні домоволодіння Андрія Години, котрий з родиною проживає по вулиці Першотравневій. Батько двох діток каже, що очікували на цю подію ще з 2007 року, до цього ж воду їм привозили в цистернах із заводу, а тепер нарешті мають свою.

Жителі села висловили вдячність за допомогу в реалізації проекту місцевій, обласній владі та народному депутату України Сергію Рудику.

Автор статті