Досягнення профтехосвіти Черкащини представили на обласній виставці

b2ap3_medium_4На базі ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» відбулося урочисте відкриття обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2018».

Захід проводиться з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадження новітніх педагогічних технологій, підтримки творчої ініціативи, створення умов для популяризації кращого педагогічного досвіду.

На виставці представлені роботи з питань організації навчально-виробничого процесу, методики викладання та дидактичного забезпечення загальноосвітніх предметів, професійної підготовки, з питань національно-патріотичної, виховної, спортивно-масової роботи.

У роботах відображені актуальні питання розвитку професійно-технічної освіти на сучасному етапі, презентовані інноваційні форми і методи роботи, що є хорошим підґрунтям для організації навчально-виховного процесу у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

У цьому році крім державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, до участі у виставці долучилися заклади професійної (професійно-технічної) освіти різних форм власності та підпорядкування.b2ap3_medium_28

Щоб переглянути експозицію обласної виставки до Черкаського професійного автодорожнього ліцею завітали почесні гості: голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника управління Валентина Ткаченко, депутат обласної ради голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту обласної ради Володимир Доманський, соціальні партнери закладів профтехосвіти.

Звертаючись до присутніх на урочистості, Юрій Ткаченко відзначив нагальну потребу в діалозі між представниками влади, бізнесу та освіти. Водночас Юрій Олегович наголосив на необхідності впровадження інноваційних технологій у заклади професійно-технічної освіти та запевнив у підтримці з боку обласної влади.

Данилевський подякував обласному керівництву за увагу до сфери професійно-технічної освіти. Принагідно підвів підсумки участі закладів у загальнонаціональних і міжнародних конкурсах та виставках, де освітяни Черкащини продемонстрували чудові результати.b2ap3_medium_6
-Ми працюємо з вами не даремно: у нас є успіхи, у нас є досягнення, в нас є на чому і кому вчити дітей. Тому я впевнений, що економіка не тільки нашої області, але і всієї держави отримуватиме дійсно кваліфікованих робітників, – резюмував Валерій Вікторович.

У рамках урочистості відбулося вручення працівникам профтехосвіти почесних грамот облдержадміністрації, обласної ради, управління освіти і науки ОДА.

Мистецької довершеності заходу додали творчі номери у виконанні колективів художньої самодіяльності закладів профтехосвіти області.b2ap3_medium_29

Автор статті