Досягнення черкащан на Всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту

48332346Літо – це не лише пора відпочинку, а й час для вдосконалення своєї майстерності, обміну досвідом та демонстрації здібностей, творчого пошуку та запеклої боротьби у справі яка стає покликанням всього життя. Саме таким видом спорту є автомоделювання радіокерованих моделей.

15- 17 липня у м. Києві зібрались кращі команди автомоделістів України для того щоб провести Відкриті змаганнях на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів).

Змагання проводились Федерацією автомодельного спорту України разом з Українським державним центром позашкільної освіти. Поруч з досвідченими Майстрами спорту, призерами та переможцями міжнародних змагань свої навички та досягнення демонстрували і діти – вихованці позашкільних навчальних закладів науково-технічного профілю з різних куточків нашої країни.

58912175До участі у змаганнях долучилися команди вихованців позашкільних навчальних закладів Київської, Черкаської, Миколаївської, Дніпропетровської областей – лідери дитячого автомоделювання в Україні.

Черкаську область представляла команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» (керівник команди Ткаченко О., тренер Полосухін К.).

04291284В запеклій боротьбі Ткаченко Даніїл у класі моделей БАГІ 2-WD виборов І місце, Куршаков Олексій ІІ місце.

У класі моделей БАГІ 4-WD Ткаченко Даніїл виборов ІІ місце. За результатами змагань команда Черкаської області виборола ІІ командне місце серед дитячих команд. І командне місце зайняла команда Київської області.

55016630До речі, це не останні перегони цього літа, які заплановано Українським державним центром позашкільної освіти для юних автомоделістів. У серпні очікується не менш напружена боротьба в місті Одеса.