Досвідом ефективного використання LEGO в освітньому процесі ділились на Всеукраїнському семінарі

b2ap3_large_IMG-6b46b08e3741837d5d166cebf712c6a1-V Досвідом ефективного використання LEGO в освітньому процесі ділились на Всеукраїнському семінарі. Він відбувся на базі Смілянської школи- колегіумі №3, інформує Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

так, днями заклад зустрічав гостей з різних куточків України, які завітали на семінар, що провели на кущовій сесії – обміну досвідом у межах концепції реалізації державної політики «Нова українська школа» для педагогів Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей за підтримки Міністерства освіти і науки України та фонду the LEGO Foundation.

Учасниками семінару були вчителі других пілотних класів та заступники директорів пілотних закладів освіти.b2ap3_large_IMG-7e28bbdb3e16064c5adb24c124622d47-V

На початку зустрічі роботу школи №3-колегіуму презентували директор Тетяна Карло та заступник директора Олена Золотоверха. Під час екскурсії закладом гості змогли оцінити комфорт та затишок створеного в школі №3-колегіумі сучасного освітнього середовища.

Також гості відвідали уроки в початковій школі з використанням конструкторів LEGO: додавали, віднімали, розв’язували задачі з учнями 1-Б класу на уроці математики, вивчали нові слова англійською мовою в 1-В класі, досліджували світ із учнями 2-А класу, вслуховувались у мелодійність рідної мови в 2-Б класі на уроці української мови.

На конференції, що стала підсумком роботи всеукраїнського семінару, колеги-педагоги висловили спільну думку щодо необхідності проведення подібних міжрегіональних зустрічей з метою обмін досвідом.

Автор статті