Дорожники не припиняють робіт на автошляхах Черкащини

IMG_3306На Черкащині продовжуються роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах. Обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проводиться в усіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, повідомляють в САД області.

Загалом за добу було використано майже 400 тонн протиожеледної суміші. Протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.

Упродовж доби до обробки асфальтового покриття на автодорогах області загального користування було залучено 31 піскорозкидувач, 7 тракторів і автогрейдерів та 15 навантажувачів, до дорожніх робіт було залучено понад 60 автодорожників. Вранці 18 січня у черговому режимі роботи перебували 84 одиниці техніки та 97 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 18 січня, роботи з ліквідації наслідків зимової стихії продовжуються.

Станом на ранок 18 січня, в результаті злагодженої роботи автодорожників, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Автор статті