Долучайтесь до конкурсу аматорських фільмів «Жіноче обличчя війни»

175ccbef9a0deac2f12709d3365bf2d7_XLГромадська організація «Добробут Золотоніщини» спільно з ГО «Народна довіра Черкащини» ініціюють проведення конкурс-фестивалю аматорських фільмів на тему: ««Жіноче обличчя війни». Він присвячений Дню матері та має на меті залучити талановиту громадськість до створення  мікро-фільмів про роль жінки в україно-російській війні. Конкурс проводять для  виявлення та заохочення талановитих і обдарованих людей до створення відеоробіт, активізації виховної патріотичної роботи серед молоді, пропагування найкращих авторських відеоробіт, проведення навчань зі створення відеоробіт, популяризації кіношкіл в районах області.

Тема конкурсу-фестивалю: документальний фільм про жінку на війні, про жінку – матір, яка втратила сина, про жінку-кохану, яка чекає чоловіка чи нареченого, про дітей, які бачили війну чи перебувають на війні, про жінок, які готували сухі борщі чи робили маскувальні сітки та ін. Заохочуються будь-які теми, що розкривають роль жінки на війні безпосередньо та за її межами.

Отож, від 20 квітня до 13 травня 2018 року бажаючі взяти участь у конкурсі самостійно створюють відеороботи, зняті телефоном, планшетом, фотоапаратом, відеокамерою. Відеоробота повинна мати протяжність у 3-5  хвилин. Можливо, при висвітленні важливої теми, до 10 хвилин – при аргументованому обґрунтуванні автора.

Відеороботи можуть бути у форматі AVI або MPEG-4  роздільною здатністю не менше 1280/720.

Учасники подають на розгляд конкурсної комісї анкету та відеороботи на диску формату СD RW або DVD RW безпосередньо або поштою або надсилають роботу й анкету на електронну пошту організаторів до 23-59 години за Київським часом  13 травня 2018 року на адресу:

email: konkurs.zolo2018@gmail.com, контактний  тел.: +38(098) 29-59-243

та на адресу в м. Черкаси:  м.Черкаси, 18000, вул.Смілянська, 44, офіс 325.

Із 13 по 20 травня конкурсна комісія визначає переможців фестивалю-конкурсу.

Цього ж травня в узгоджений час представлятимуть переможців і показуватимуть фільми

Переможці конкурсу-фестивалю нагороджуються Дипломами та цінними подарунками і зможуть прийняти участь у роботі на телерадіоканалах області.

 

Анкета

учасника конкурсу-фестивалю аматорських відеоробіт,

що присвячені темі: «Жіноче обличчя війни»

  • Назва відеороботи_________________________________________
  • Прізвище, ім’я, по-батькові автора _____________________________
  • Вік автора__________________________________________________
  • Адреса проживання________________________________________
  • Контактний телефон _______________________________________
  • Стисла анотація фільму, тривалість, дата створення _

 

 

Автор статті