Доброволець з Чигиринщини отримав нагороду від Президента

1465580116_dsc_0384 Днями в присутності трудового колективу філії «Вітове» ТОВ СП «НІБУЛОН» голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко передав від Президента України медаль «Захисник Вітчизни» добровольцю першої хвилі мобілізації Івану Хилясу. Про це повідомляють в Чигиринській РДА.

Іван Хиляс – із тих фронтових першопрохідців, котрі стали на захист України на вогневих рубежах неоголошеної війни. Доброволець, сапер, розвідник, водій санітарно-бойового автомобіля бригади медиків, учасник найгарячіших бойових дій, який за час своєї фронтової молодості зумів пізнати всю гіркоту втрат, серйозні фізичні контузії та пекельні струси свідомості від побаченого і пережитого. Северодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Луганський та Донецький напрями.

Із тяжкою контузією, проривався разом з товаришами до своїх не відчуваючи фізичного болю. До спогадів Іван повертається дуже неохоче і обережно, поіменно згадує бойових побратимів – черкащан, з якими дуже тісно намагалися триматися разом серед на Сході.

1465580106_dsc_0462

 

Автор статті