До Великодня бійці АТО та діти-сироти Маріупольської школи-інтернату отримають подарунки від черкаських дітей

3Благочинній справі був присвячений захід «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!», що відбувся днями в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат І-ІІ ступенів, інформують в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

У рамках акції на території школи проведено «ярмарок доброти». Учні школи разом із батьками заздалегідь готувалися до цієї благодійної акції: варили вареники, випікали солодощі і презентували багато інших страв української кухні. У різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності: кожен, хто готував страви на продаж, брав участь у ярмаркуванні, знав, що кошти, зібрані у цей день, принесуть радість тим, хто потребує допомоги.

Також учні санаторної школи-інтернату зібрали поробки, листи, іграшки для своїх однолітків з Маріупольської школи-інтернату. Своє тепло діти розділили в малюнках та оберегах для захисників України.

9До Великодня всі подарунки будуть передані на передову та вихованцям Маріупольської школи-інтернату.

Благодійний концерт у виконанні учнів Черкаської санаторної школи-інтернату порадував учасникам заходу безліч яскравих вокальних, хореографічних номерів, у яких діти висловили почуття гордості за свій народ, вірні сини якого постали за справедливість, за життя, за Україну.

Варто відзначити, що захід відбувся за участі бійців АТО, представників Черкаського крайового товариства Українського козацтва, волонтерів, які висловили вдячність школярам за небайдужість та допомогу.

17Вітаючи учасників заходу, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський наголосив на важливості організації подібних благодійних акцій, відзначивши послідовність учнівського та педагогічного колективу навчального закладу в цьому напрямку. Окремо Валерій Вікторович вислови слова подяки воїнам АТО, які є взірцем героїзму та патріотизму для молодого покоління: «Ці хлопці своїми серцями закрили нас від тієї навали, вони допомагають нам виховати наше молоде покоління своїм прикладом».

Автор статті